By Altınyıldız Classics

TARZINIZI TAMAMLAYICI İPUÇLARI ‘AKSESUARLAR’


Günümüzde kadın modası nasıl her sezon kendini yeniliyorsa, erkek modası da o şekilde ilerleme kaydediyor ve farklı ürünler moda severlerin beğenisine sunuluyor. Tek düze ve sıkıcı giyinen erkek sayısı da azalıyor. Tarz sahibi olan ve modayı takip eden erkek sayısı oldukça fazla.

İster klasik olsun, ister spor mutlaka bir tarza sahip olan erkekler, yeni kreasyonları yakından takip ediyor ve tasarımcıların erkek giyim üzerine tercih ettiği modeller ve aksesuarlarla yakından ilgileniyorlar.

Şunu hiçbir zaman unutmamalısınız ki; tarz yaratmak için ne giydiğiniz kadar hangi parçaları, nasıl kullandığınız ve hangi aksesuarlarla tamamladığınız da bir o kadar önemli.

İşte Tarzınızı Yansıtacak Aksesuar Önerileri

kravat

Kravat

Görünümü hemen hiç değişikliğe uğramasa da, kravatta genişlik, renk ve desen bakımından neredeyse her sene farklı bir akım moda olmaktadır. Bu sene ince kravatlar çok moda aynı zamanda örgü modasının da altın senesi olmasından dolayı örgü kravatlar da rağbet artmaktadır. Kravat seçiminizi modaya uygun renklerle yapabilir, zıtlığın güzelliğini konuşturabilirsiniz.

çanta

El Çantaları

Küçük para çantaları, laptop çantaları derken erkekler de artık daha büyük ve daha spor el çantalarını kullanıyor. Çanta erkeğin şıklığını tamamlayan aksesuarlar arasındaki popülerliğini her zaman koruyor.

saat

Saat

Erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından biri de saatler. Özellikle bir erkeğin imajını yansıtan en önemli aksesuarlardan biri diyebiliriz. Kullanılan saatin giyilen kıyafet ile uyum içerisinde olması oldukça önemli. İş hayatında takım elbise ile kullanılan saat ile günlük spor tarz giyimle beraber kullanılan saatin tarzına dikkat edilmeli.

mendil

Yaka Mendili

Yine vazgeçilmez aksesuar yaka mendilleri! Ceketlerinize uygun mendillerinize yer açın.

kemer

Kemer 

Erkeklerin en çok kullandığı aksesuarlar arasında kemerler de yer alıyor. Seçilen kemerin kullanılan kıyafet ve ayakkabı ile uyum içinde olması şık bir görünüm oluşturmak için oldukça önemli. Yanlış renkte ve tarzda seçilen bir kemer kıyafetin tüm şıklığını gölgede bırakabilir. Özellikle ayakkabı rengine uyum sağlamayan bir kemer pek de hoş bir görüntü oluşturmayacaktır.

kol düğmesi

Kol Düğmeleri

Erkek aksesuar modellerinin bir diğer vazgeçilmezi ise kol düğmeleridir. İş hayatınızda ve özel günlerinizde manşetli gömlekleri kullanmayı seviyorsanız farklı farklı kullanacağınız kol düğmeleri takımınıza ayrı bir şıklık katacaktır. Özel günler için anlamlı ve sizin için özel olan kol düğmeleri hem şıklığınızı tamamlar hem de sizi daha özel hissettirir. Ayrıca takım elbise manşet, kollu gömlek ve kol düğmesi üçlüsü kesinlikle bir erkeği hem daha şık hem de daha çekici gösteren parçalardır.

 

 

Önerilen Yazılar

blogsff
AKSESUAR ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
March 15, 2017
BLOG
HANGİ TAKIM ELBİSEYE HANGİ RENK AYAKKABI?
February 20, 2017
ofisin_sikligi
OFİSİN ŞIKLIK REHBERİ
February 02, 2017
shutterstock_243042895
Kış Tatilinin Türkiye’deki En İyi Üç Merkezi
January 10, 2017
takim_blog
Gücün ve Şıklığın Adresi ‘’ Takım Elbise’’
January 02, 2017
untitled-4
En Şık Hediye Alternatifleri
December 02, 2016
altinyildiz_classics1049-51x32
İş Görüşmelerinde İlk İzlenim İçin Önemli İpuçları
November 21, 2016
blog_k%c4%b1s-jpg
Soğuk Havalarda Şık Kalmanın Yolları
October 21, 2016
%c3%b6ne-%c3%a7%c4%b1kar%c4%b1lm%c4%b1%c5%9f-g%c3%b6rsel
Serin Havalarda Gardırobunuzda Olması Gereken Trendler
September 29, 2016