2018'in Erkek Kış Giyim Trendleri

2018'in Erkek Kış Giyim Trendleri

Dış görümüne ve modaya önem veren stil sahibi erkeklerin 2018 yılındaki giyim tercihleri, kadifeler, kürkler ve gösterişli aksesuar detaylarından oluşuyor. Her daim erkeğin şıklık simgesi olan takım elbiseler, 2018 erkek giyim trendleri arasında başı çekiyor. Altınyıldız Classics farkıyla tabii!

"Farklı Ve Gösterişli Stiller"

Modaya düşkün erkeklerin 2018 yılında tercih edeceği takım elbiseler, siyah ve lacivert klasiklerinin dışında son derece renkli ve özgün tasarımlardan oluşuyor. Spor ve klasik tarzı bir arada sentezleyen renkli ve gösterişli takım elbiseler, iş dünyasının dinamik iş adamlarına ve aynı zamanda takım elbise giymeyi seven erkeklerin tamamına joker etkisi yaratıyor. 2018 erkek giyim trendlerinin renkli kumaş tasarımlarından oluştuğunu belirtmiştik. Canlı yeşiller, sarı ve hatta kırmızı tonları, yeni koleksiyonlarda yer buluyor. Takım elbiselerde varlığını güçlü bir biçimde hissettiren canlı renkler, haki ve bej gibi soft ara renklerle yumuşatılıyor. Klasik takım elbise seçenekleri arasında çizgili tercihi ağırlıkta olan erkekler için 2018 yılında çizgili takımlar modaya uygunluğunu sürdürüyor. Daha kalın ve abartılı çizgiler ve daha rahat kesimlerle takım elbiseler, bu sezonda da şık erkeklerin gardıroplarını süslüyor.

"Güçlü Parçaları Bir Araya Getiren Kombinler"

Yaz tatilinin bitip kışın soğuk havasını iliklerimize kadar hissettiğimiz günlerde, güzel ve şık giyinmeyi seven erkekler için yeni bir gardırop düzenleme telaşı da başlamış oluyor. 2018 erkek modası, oldukça renkli ve gösterişli tasarımlardan oluşuyor. Kadınları kıskandıracak ölçüde, seçkin kumaş ve model tasarımları, modern ve çekici erkeğin güçlü yanlarını açığa çıkarıyor. Şık modeller, abartılı aksesuarlar ve aynı zamanda rahatlık, 2018 erkek giyim kış trendlerinde başı çeken unsurları oluşturuyor. Erkek modası, 2018 yılında her biri ayrı başyapıt olan parçaların bir araya getirilmesi ile oluşturulan kombinlerle, mükemmel bir görsellik kazanıyor.

post
EKSTRA SLİM FİT YELEKLİ TAKIM ELBİSE
post
STANDART FİT V YAKA TRİKO
post
STANDART FİT ÇİFT TARAFLI YELEK

"Şık, Rahat Ve Asil"

Modası hiç geçmeyen parçalar olan kazaklar, 2018 erkek giyim trendleri arasında yine yerini alıyor. Soğuk havalardan korunmak için güçlü bir etkiye sahip olan kazaklar, rahatlığı ve sıcaklığı ile olduğu kadar şıklığı ile de oldukça göz dolduruyor. Sezonun erkek modası üzerindeki etkili renklerini, boğazlı kazak tasarımlarında da görmek mümkün oluyor. Stil sahibi erkeklerin vazgeçilmez tercihleri arasında olan kazakları, ağırlıklı olarak soft renklerde kullanmak, pratik kombin tasarımları yapmak adına yarar sağlıyor. Klasik giyinmeyi seven erkeklerin tercih sıralamasına giren bisiklet yakalı kazaklar, bol kesimli gömlekler üzerinde oldukça şık duruyor. Yün ve kalın örgülü süveterler, V yakalı trikolar da klasik giyim alternatiflerini tamamlayan seçenekler arasında bulunuyor.

Klasik giyimi tamamlayan uzun paltolar, 2018 erkek giyim modasında kürk yakalar ve gösterişli modellerle sunuluyor. Şık ve uzun paltoların içine giyeceğiniz boğazlı kazaklar, hem soğuktan korunmanızı hem de güçlü tarzıyla her ortamda mükemmel görünmenizi sağlıyor. Sezonun göz alıcı canlı moda renklerinin yanı sıra, yün kumaşlar üzerinde kullanılan şık ekoseler, vazgeçilmez yerini korumaya devam ediyor.

"Spor Giyimin Vazgeçilmezleri"

Erkek spor dış giyim tercihleri arasında bulunan şişme montlar, 2018 erkek kış modasında da popülerliğini sürdürüyor. Şişme montlar, hacmi itibariyle abartıya kaçılmadığı sürece soğuk havalarda en büyük kurtarıcı parçalardan biri olma özelliği taşıyor. 2018 yılının modasına yön veren canlı renkler, şişme montlarda da etkisini gösteriyor. Kot pantolonlar, triko kazaklar ve modası hiç geçmeyen yün berelerle tamamlayacağınız kış kombinlerine, tercih ettiğiniz renklere uyan bir şişme mont ilave edebilirsiniz. Spor giyimin alt detaylarından biri olan şişme yelekler de hafta sonu aktiviteleriniz için rahat ve pratik kullanım avantajları sağlıyor. Gömlek ya da kazakların üzerine giyebileceğiniz şişme yelekler, modaya uygun renkleriyle güncelliğini koruyor.