Babalar Günü Hediye Rehberi

Babalar Günü Hediye Rehberi

Rahatlığa önem veren babalardan şıklığından taviz vermeyen babalara, minimalist stile sahip babalardan desenli parçaları seven babalara… Birbirinden özel Babalar Günü hediyeleri arasından babanız için en güzel hediyeyi seçmenin tam zamanı!

post

"Rahatlığa Önem Veren Babalara"

Babanız için öncelik rahatlıksa hem şık görünen hem de rahatlığıyla öne çıkan 360 koleksiyonundaki parçalar tam aradığını hediyelerden biri olmaya aday. Her yöne esneme özelliği ile hareket özgürlüğünü zirveye taşıyan 360 gömlekleri burada keşfedebilirsiniz.

post

"Sadelikten Hoşlanan Babalara"

Babanız seçimlerinde tercihini düz ve sade renklerden yana kullanıyorsa; minimal tarzdaki polo yaka tshirtlerle babanıza zamansız bir hediye verebilirsiniz. Lacivert çizgi detaylarıyla hareketlenen beyaz polo yaka tshirt gibi minimalist tarzdaki hediye önerilerine buradan ulaşabilirsiniz.

post

"Ofis Şıklığından Ödün Vermeyen Babalara"

Ofis stilinde kravat ve ütülü jilet gibi bir gömlek babanızın vazgeçilmez parçalarından ise Non-Iron gömlek kendisine verebileceğiniz en ideal hediye. En son teknoloji ile üretilen ve ütü gerektirmeyen Non-Iron gömlekleri buradan keşfedebilirsiniz.

post

"Renkli Giyinmeyi Seven Babalara"

Babanız renkli giyinmeyi seviyorsa, ona yazın capcanlı renklerinde bir parça hediye etmeye ne dersiniz? Turkuazdan sarıya, yeşilden pembeye, turuncudan kırmızıya uzanan renk skalası ile koleksiyonda önemli bir yere sahip gömleklere buradan ulaşabilirsiniz.

post

"Doğa Tutkunu Babalara"

Babanız her fırsatta doğayla iç içe olmayı ve doğadan ilham almayı seviyorsa doğanın renklerinde tasarlanan parçalar onun için en özel hediye olmaya aday. Yeşilin başrolü üstlendiği doğa tonlarında tshirtleri burada keşfedebilirsiniz.

post

"Denim Pantolondan Vazgeçemeyen Babalara"

Günlük stilden ofis stiline kadar her ortamda denim pantolon giyen babalar için renk, kalıp ve rahatlığıyla öne çıkan denimlerden daha iyi bir hediye alternatifi düşünülemez. Babanıza en uygun denim pantolon modeline buradan ulaşabilirsiniz.

post

"Desenlerle Arası İyi Olan Babalara"

Babanızın gardırobunda desenli parçalar çoğunluktaysa yaza özel çiçek ve yaprak gibi tropikal desenlerin başrolü üstlendiği polo yaka tshirtler tam babanıza göre. Desenli tshirtleri burada keşfedebilirsiniz.