Burak Özçivit İle “Başarılı” Reklam Filmi

Burak Özçivit İle “Başarılı” Reklam Filmi

Burak Özçivit İle “Başarılı” Reklam Filmi

Altınyıldız Classics, 2019-2020 Sonbahar-Kış Koleksiyonu marka yüzü Burak Özçivit’in başrolde olduğu reklam filmiyle karşınızda!

Takım Elbisenin Doğuşu

“Başarıyı üstünde taşı” sloganıyla yola çıkan reklam filminde herkes Burak Özçivit’in giysilerine “Başarılı” diyerek iltifat ediyor. Çekimlerdeki tüm kıyafetlerin seçim aşamasında yer alan Burak Özçivit, her biri kendi içinde rahatlıkla kombinlenebilen hem şık hem casual tarzda yorumlanabilen çok yönlü tasarımlarla karşınıza çıkıyor.

Burak Özçivit Altınyıldız Classics’in yeni sezon koleksiyonu için objektif karşısına geçti

Altınyıldız Classics, başarılı oyuncu Burak Özçivit işbirliği üçüncü yılında da devam ederken, ünlü oyuncu 2020 Sonbahar/Kış Kolkesiyonu için objektif karşısına geçti.

Burak Özçivit’in stilinden ilham alan Altınyıldız Classics 2020 Sonbahar/Kış Koleksiyonu, en yeni parçalarıyla tarzıyla dikkat çeken stil sahibi erkeğin her gününe ve her saatine eşlik ediyor.

Birbiriyle rahatça bir arada kullanabilen çok yönlü tasarımlar sayesinde her parça hem şık hem de casual tarzda yorumlanabiliyor. Koleksiyonun öne çıkan parçalarından çizgili lacivert ceket, gömlek ve kravatla ofise, tişört ve puffer yelekle hafta sonuna devam edebilme özelliği ile bu çok yönlü stilin en iyi temsilcilerinden biri oluyor.

 
post

Gri ve haki, kahve tonlarının başrolde olduğu koleksiyonda sezonun öne çıkan renklerinden saks ve kiremit tonları kış stiline renk katarken çizgi desenleri de hem günlük hem klasik tarzda sezona hareket katıyor.

Sonbahar ve kış aylarında havaların soğumasıyla birlikte devreye giren trikolar ve kalın örgü kazaklar sıcak dokulara gönderme yaparken kışın olmazsa olmazı paltolar doku ve kesimleriyle fark yaratıyor. Bütün kış üzerimizden çıkarmadığımız klasik palto modellerine yapılan küçük modern dokunuşlar tek parça ile iddialı bir stil yaratmaya yetiyor.

 
post

Takım elbiselerde ise kruvaze gibi modern kesimlerin yanı sıra farklı renk ve dokularda tasarlanan, yelek, ceket ve pantolondan oluşan kombinli takım elbiseler sezondaki katmanlı giyim trendine öncülük ediyor.

 
post

Stil sahibi erkeğin her gününe eşlik eden koleksiyon smart ve casual tarzdaki parçaların yanı sıra özel geceler için de smokin tasarımlarına yer veriyor. Başarılı erkeğin kusursuz gardırobu için ihtiyacı olan her şey bu koleksiyonda!

Keşfetmek için tıklayın…