Erkeklere İlk Buluşma İçin Kombin Önerileri

Erkeklere İlk Buluşma İçin Kombin Önerileri

Erkek giyim modası günümüzde oldukça geniş bir yelpazede seçenekler sunuyor. İş hayatında bile artık lacivert takım elbiselerin yerini yelekli, dar paça casual pantolonlu kombinler, rahat ayakkabılar, hafif gömlekler aldı. Özel hayatta zaten tartışılmaz bir devrim yaşanıyor dersek sanırız yanılmış olmayız. Artık çevremizde dar ve kısa paça pantolonlar, şort altı taytlar, tunikler hatta yer yer kimonolar giyen erkeklere rastlamak mümkün. Şaşırmıyoruz, tarzımızı güncelliyoruz!

Erkek giyim üzerine bu yazımızda daha da spesifik davranarak ilk buluşma için erkek giyim kombin önerileri sunacağız. Bu öneriler arasından seçim yaparak ilk buluşmanızda asil görünümünüzle ruh eşinizin kalbine dokunabilir, ilk buluşmanızı süreğen buluşmalara dönüştürebilir, aşk dolu yeni bir hayata yelken açabilirsiniz.

Toplum bilimciler, karşılaştığımız kişiler hakkında ilk 3 saniyede karar verdiğimizi iddia ediyor. Yani, hepimiz için heyecanlar yüklü olan ilk buluşmada kuşkusuz can alıcı nokta "İlk izlenim" meselesi.

Özetle satıcı iseniz sizden ürün alıp almamaya, müşteri iseniz size güvenip güvenmemeye ya da sevgili adayı iseniz size şans verip vermemeye 3 saniyede karar verildiği söyleniyor.

Bu noktadan hareketle ilk buluşmada oluşturacağınız intibada en önemli kısmı, giyim tarzınız ve kullandığınız parçalar teşkil edecek.

"Hem Rahat Hem Asil"

Öncelikle günümüz kadınlarının temiz, bakımlı, özenli, kendinden emin ve özgüveni yüksek erkekleri tercih ettiğini ya da en azından düşlediklerini biliyoruz. Plazasından şıkır şıkır çıkıp fönünü de çektirmiş, makyajını yapmış güzel bir kadının tercihi elbette aynı özeni gösterdiğini hissettiren bir partner ya da partner adayı olacaktır.

Yaklaşan sıcak günler için ilk buluşma erkek kombin önerilerini sıralarsak;

İlk buluşmanızın sizin için ne anlama geldiği en can alıcı nokta. Eğer çok ciddi görünmeniz gerektiğini düşünüyorsanız klasik kombinlerden vazgeçmemek bir tercih olabilir. Ütü çizgili koyu renk bir pantolon, klasik bir gömlek, klasik ayakkabılar her zaman kazandırır.

Biraz daha rahat ve keyifli bir akşam için farklı önerilerimiz var. Rahat keten bir gömlek ve yine casual ama tiril tiril bir pantolonla kombinleyebilirsiniz. Açık renkler ilk buluşma için önerimizdir.

Açık mavi bir gömlek, ekru bir pantolon, uygun tonlarda casual yazlık bir ayakkabı ile neredeyse tamam gibisiniz. Beyaz gömlek de her zaman bir kurtarıcıdır. Ne de olsa beyaz, saflığı temsil eder.

Bu kombini sevmedim daha modern bir şeyler olsun derseniz ve elbette kilo kaygınız yoksa kolları katlanabilen ekose bir gömlek, modern dar paça renkli bir pantolon düşünebilirsiniz. Bu yıl kiremit rengi ve bordo gibi renkleri erkek modasında sıkça görüyoruz. Bu tarz bir seçim de uygun olacaktır. Hakim yaka yine kolları katlanabilen bir gömlek, renk uyumu ile doğru kombinlenmiş bir pantolon her zaman kazanan stillerden biridir.

Yok ben daha da rahat olmalıyım derseniz, tek renk polo yaka bir tişört, belki bu kez ekose pantolon sizin için güzel bir kombin olacaktır. Biraz daha geliştirirsek kargo cepli bir bermuda ve üstüne rahat beyaz bir gömlek: Son birkaç yıla damga vuran yaz modası erkek kombininiz hazır!

Her devrin ve stilin değişmez modası jean gömlek ve pantolonu da unutmayalım. Uygun biçimde kombinlenebilen jean pantolon ve gömlek ikilisi sizi şık ve asil göstermeye yetecektir. Önceki yıllarda demode görülen bu kombin ürün gamının genişlemesi ile artık son derece popüler. Hatta biraz daha ufkumuzu geliştirirsek jean pantolon her hangi bir tişört ve gömlekle rahat kombinlenen en joker parçadır.

Tüm bu erkek giyim kombin önerilerine uygun ayakkabılar ve güzel bir koku ile destekleyerek ilk buluşmanızı güzelleştirebilirsiniz.