Kışın İşe Giderken Ne Giyeceğim Derdinden Kurtaran Parçalar

Kışın İşe Giderken Ne Giyeceğim Derdinden Kurtaran Parçalar

Lapa lapa yağan kar, kestane ve sıcak çikolata kışın özlenen yönleri olsa da beraberinde getirdiği soğuk hava çok daha özenli giyinmeyi zorunlu kılıyor. Her ne kadar akla kat kat giyinmek gelse de geliştirilen tekstil teknolojileri, kışın olumsuz hava koşullarına karşı yüksek koruma sunuyor, kışın tadını daha fazla çıkarmanıza yardım ederken her zamanki şıklığınızı sürdürmenizi sağlıyor.

İş giyimi için kıyafet seçimi, kışın en zor yönlerinden biri olarak kabul ediliyor. Oysa kış sezonu için hazırlanan koleksiyonlar, pek çok parçayla rahatlıkla kullanabileceğiniz joker parçaları da içinde barındırıyor. Üstelik sezonun öne çıkan trendlerini iş giyiminize uygulayarak son derece cool görünebilirsiniz. Güçlü duruşunuzu perçinleyecek parçalarla ilgiyi üstünüze kolayca çekebilirsiniz.

"Wall Street Asaleti"

Konu iş olunca, erkeklerin çoğu güçlü görünmeyi tercih ediyor. İlgi çekerek rakiplerinden sıyrılmak, karizmatik görünüşleriyle saygı uyandırmak ve hedeflerine kitlenmiş olduğunu gözler önüne serecek güçlü bir görünümü arzuluyor. 2017-2018 kış sezonu, iş giyimi konusunda onlara istediklerinin fazlasını veriyor. İş giyim trendleri, Wall Street'in en rekabet dolu yılı 1985'ten besleniyor. Maskülenliğin doruklarında gezinen parçalar, imajınızı güçlendirmeye yardımcı oluyor. Toprak tonları, lacivert ve siyah renklerde bol kesim ceket modelleri ve pantolonların kullandığı takım elbiseler tercih ederek siz de rekabetçi yapınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Trendleri tümüyle takip etmek için gömlek tercihinizi petrol mavisi, lacivert ve camel renklerinde bol kesim modellerden yana kullanabilirsiniz. Sezonun en göze çarpan parçaları desenli kırmızı saten kravatlarla giyiminizi tamamlayabilirsiniz.

"Zamansız İtalyan Stili"

Usta bir terzinin elinden çıkmış gibi görünen, kusursuz kesim ve dikimlere sahip takım elbise modelleri 2017-2018 kış sezonunda altın çağını yaşıyor. Adeta sizin için dikilmiş izlenimi veren, kaliteli yün materyallerden dokunmuş bir takım elbise edinerek İtalyan stilinin zarafetini dolabınıza taşıyabilirsiniz. Pastel renklerde tercih edeceğiniz takım elbisenin hakkını verebilmek adına vücudunuza oturan yelek modelleri ile bir araya getirebilir, hakiki deri ayakkabı ve kemerle tamamlayarak şıklığınızı bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Dilerseniz takım elbise seçimi yaparken kışın vazgeçilmez desenleri olan kazayağı, ekose ve çizgili modellerden yana kullanabilir, daha dinamik bir görünüm yakalayabilirsiniz.

"70'lerin Özgür Ruhu"

70'lerin havası, 2017-2018 kış sezonunun neredeyse her trendine yansıyor. Özellikle triko parçalar konusunda büyük bir zenginlik sunan trendler, iş giyimine de rahatlığı taşıyor. İnce saç örgüleri ve zarif desenlerin göze çarptığı ince örülmüş erkek kazak modelleri, bol kesim gömlek üstüne giyilebilecek en iyi alternatifler arasında yer alıyor. Yosun yeşili ve camel renklerin hakim olduğu kazak modelleri dışında lacivert ve gri renk tonlarının hakim olduğu ince örülmüş süveter modelleri içinden seçim yapabilir, sezonun en gözde parçaları içinde yer alan ince balıkçı yaka kazaklardan bir tane edinerek takım elbisenizin içine giyebilirsiniz. Pratik kullanımları ve şık görünümleriyle dikkat çeken non-iron pantolon modellerini dolabınıza katarak ister ceket ister vücudunuza oturan bir hırkayla tamamlayabilirsiniz.

"Gösterişli Montlar"

Kış sezonunun kasvetli havasını dağıtmanın yolu, giyiminize biraz renk biraz da hareket katmaktan geçiyor. Yerine rahatlığı ve bıraktığı sıcacık hisle dikkat çeken pofuduk erkek mont modellerine bırakıyor. Kapitone desenli zarif bir mont tercih ederek dilediğiniz takım elbiselerle birlikte kullanabilir, camel ve toprak tonları gibi klasik renklerin yanı sıra lacivert, koyu yeşil ve bordolardan yana seçiminizi yapabilirsiniz. Daha karizmatik bir görünüm için 70'lerin pilot giyiminden esinlenen deri ceketlere yönelebilir, dik yakalı bir modelle vintage bir hava yakalayabilirsiniz.

Kaliteli malzeme seçimi ve ince işçiliği ile dikkat çeken Altınyıldız kış koleksiyonu, iş giyiminizde stilinizi yansıtmanız için yüzlerce seçenek sunuyor. Kaliteli duruşlarıyla imajınızı güçlendireceğiz parçaları koleksiyon içinden hemen seçebilir, sıcak tutan ince trikolar, ütü gerektirmeyen pantolonlar ve kullanılan diğer teknolojilerle hemen tanışabilirsiniz. Özgün tasarımlarıyla ön plana çıkan parçalarla girdiğiniz her ortamda dikkat çekebilirsiniz.