Non-Iron Gömlek Sayesinde Kırışık Gömlek Devrine Son

Non-Iron Gömlek Sayesinde Kırışık Gömlek Devrine Son

Ütü sevmeyen pratik gömlekler çalışanların gözdesi oluyor. Her gün ütü yapma derdine çare olan, hızlı yaşamın içinde kendine vakit ayırmak isteyenlerin kurtarıcısı olarak gösterilen Non-Iron gömlek modelleri, rahatlığı vazgeçilmez kılıyor. Alışkanlık yaratacak, ütünün yerini unutturacak gömlekler son teknolojinin nimetlerinden evinizde yararlanmanıza imkan tanıyor. Gün boyu koşuştururken, çabucak kırışan ve her yıkamada yeniden ve yeniden ütülenen gömleklerden bıkanlardansanız siz de milenyum çağında yaşamanın ayrıcalıklarından faydalanmalı ve kırışmaz gömlek ürünlerine dolabınızda yer açmalısınız.

"Kırışmayan Gömleklerde Model Çok"

Seçici zevkleri olan, zor beğenen, kusur arayanlardan olabilirsiniz. İstediğiniz gömleği bulamayacak olmanın önyargısıyla karamsarlığa kapılanlardansanız içinizi ferah tutmalısınız. Non-Iron gömlek modelleri, desenli, desensiz, regular veya slim fit kesimde birçok alternatif sunuyor. Üstelik ipeksi görünümü ile sıradan gömleklerden şıklık dışında bir farkı olmayan tasarımlar için ekstra bir bakıma da gerek kalmıyor. Yüzde 100 pamuk ipliklerin dokunması ve kumaş üzerine özel bir kaplama geçilmesi ile üretilen, ütü gerektirmeyen tasarımların, yıkama esnasında su emme oranı da az oluyor. Su itici kumaşların leke tutması da diğerlerine göre daha zor oluyor, ürünler kolaylıkla temizleniyor.

"Kurut, Giy, Çık! "

Kırışmaz gömlek modellerinin yıkandıktan sonra askıda kurutulması öneriliyor. Kuruyan gömlek hemen giyilmeye hazır oluyor. Sabahları ütü çilesine son veren özel tasarım erkek gömlek çeşitleri, beden ve renk seçenekleri ile de dolabınızda birden çok opsiyon ile yer almayı hak ediyor. Üstelik gömleklerin yıkaması için de özel bir ehemmiyete lüzum yok. Gömlekler otomatik çamaşır makinelerinin standart programında kolaylıkla temizleniyor. Dolabınızın en akıllı parçaları olan kumaşlara bir şey döküldüğünde, nemli bir bezle ilk müdahaleyi yaptığınız anda lekenin çıktığına şahit olabilir, ani kazalar karşısında bile rahat edebilirsiniz. Ütü ve leke sorununa çözüm getiren son teknoloji gömlekler için tarzınızdan da ödün vermeniz gerekmiyor. Gömlek tasarımlarını kravatlarla, papyonlarla veya tek olarak giyebilirsiniz.

post
TAİLORED SLİM FİT NON-IRON DESENLİ GÖMLEK
post
TAİLORED SLİM FİT NON-IRON DESENLİ GÖMLEK
post
TAİLORED SLİM FİT NON-IRON DESENLİ GÖMLEK

"Kırışmaz Kombinlerle Rahat Erkekler"

Non Iron gömlekler, ütü gerektirmeyen pantolonlarla kombinlenebildiği gibi normal kumaşlardan yapılan takımlarla da giyilebiliyor. Konforlu kumaşları ile cilde dokunuşunda klasik ürünlerden farkı olmayan, rahatsızlık vermeyen ürünler, kırışmaz kombinler halinde giyildiğinde ütü gereksinimini sıfıra indiriyor. Hem iş hem de özel yaşantınızda giyebileceğiniz gömlek ve pantolonları ütüden azat ederek rahat bir nefes alabilirsiniz. Aracınızın bagajındaki veya iş yerinizdeki yedek kıyafetleri kırışmaz ürünlerden seçerek acil durumlarda ütü arama derdinize son verebilirsiniz. Yumuşak tuşesi ile beğeni kazanan gömlekler hem sizin enerjinizden, zamanınızdan hem de harcanacak elektrikten tasarruf vadediyor. Üstelik bu kumaşlar standart gömleklere göre çok daha hızlı kuruyor.

"Günden Geceye Geçiş için İdeal"

Özellikle çalışanların kabusu olan iş çıkışı programları, kırışmaz tasarımlarla keyif haline geliyor. Gün boyu kırışmayan kıyafetinizle günden geceye geçiş yapmak imkansız olmaktan çıkıyor. Titiz erkeklerin, akıllı eşlerin seçimi olan kumaşları dört mevsim giyebilir, hem şık hem de sportif kombinlerinizde bu gömlekleri kullanabilirsiniz. Ütü gerektirdiği için gömlekten uzak duran beylerdenseniz, dolabınızdaki akıllı gömleklerle siz de özgün stilinizle barış imzalayabilirsiniz. Gün boyu süren rahatlık ve geceye taşınan şıklık için ütüsüz gömleklerle iltifatları kabul edebilirsiniz. Sıcak havada terleme, yağışta ıslanma ile kırışan gömlek derdine de deva olan non iron tasarımlar sayesinde, zorlu hava şartlarıyla cesurca mücadele edebilirsiniz.

Ütü sevmeyen gömleklere Altınyıldız kalitesi ile sahip olabilir, günlük hayatınızı kolaylaştıracak tasarımlarla gömlekleri sevebilirsiniz. Ütüsüz bir hayat sayesinde daha çok uyku, daha çok kişisel zaman ve daha az enerji tüketimi ile yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz.