Soğuk Havada Takım Elbisenize Uygun Palto Kombinleri ile Tarzınızı Yansıtın

Soğuk Havada Takım Elbisenize Uygun Palto Kombinleri ile Tarzınızı Yansıtın

Soğuk kış günleri kapıya dayanmışken yepyeni kombinler de dolaplardaki yerini almaya başladı. Takım elbisenin şıklığından vazgeçemeyen beyler için kış demek, kuşkusuz ki palto mevsimi demek. Birbirinden şık erkek takım elbise modelleri için farklı renkte ve dokuda palto ve pardesüler, adeta biçilmiş kaftan.

Kış ile birlikte kat kat giyinmek de artık büyük bir zorunluluk. Peki, üşümeden de şık görünmek mümkün değil mi? Elbette, mümkün. Güzel bir takım elbisenin en önemli tamamlayıcılarından biri; üzerinize jilet gibi oturacak bir palto. Siyah bir takım elbise üzerine giyeceğiniz siyah palto ile klasınızı açıkça ortaya koyabilirsiniz. Dilerseniz koyu renk takım elbise üzerine açık renk bir palto tercih ederek iddialı bir stil de yaratabilirsiniz. Burada güvenmeniz gereken tek şey kendi zevkiniz.

Palto kombinleri tüm kış ayları boyunca kurtarıcınız olacak. Takım elbisenizin ceketi üzerinde hiçbir potluk yapmadan duracak olan paltonuz ile şıklığınızdan ödün vermeden hep sıcacık kalacaksınız. Bu noktada önem vermeniz gereken ilk şey seçtiğiniz paltonun ve takım elbisenin bedenlerinin tam olarak üzerinize göre olması. Eğer üzerinize giydiğiniz giysi bedeninize tam olarak oturmuyorsa rahatsız bir durum ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bol kalmış kollar, oturmayan bir bel ve boyunuzu ortaya çıkarmayan bir palto boyu ile hayal ettiğiniz görünüşten uzaklaşmak istemezsiniz. Bu nedenle takım elbise üzerine palto seçerken mutlaka bütün giysileri bir arada denemelisiniz. Böylece kesin görünüşü elde edip işinizi şansa bırakmayabilirsiniz.

Erkek palto modelleri genel olarak spor ve klasik olarak iki gruba ayrılabilir. Takım elbise ile tercih edeceğiniz palto kombinleri resmiyet gerektireceğinden daha çok klasik grupta kalabilir. Ancak siz özgür ruhlu ve stil sahibi bir insan olarak spor bir modeli giydiğiniz resmi takım elbise ile yakıştırabilir, böylece ortamlarda fark yaratabilirsiniz.

Takım elbiselerin üzerine giyilebildiği gibi gömlek - pantolon kombinleri için de palto, oldukça iyi bir seçenek. Renk uyumu konusunda kendinize güveniyor iseniz çeşit çeşit pantolonu tek bir palto ile bile kombinlemeniz mümkün. Tercih edeceğiniz stil görünüşünü belirlemek tek bir joker parça ile sizin elinizde. O joker parça ise elbette ki soğuk havaların vazgeçilmezi; paltonuz. Görünüşünüzden asla ödün vermeden hatta şıklığınıza şıklık katarak kış günlerinin en yakışıklı beyefendisi siz olacaksınız.

post
STANDART FİT PALTO
post
STANDART FİT PALTO
post
STANDART FİT PALTO

Palto seçerken düğmelerinin büyüklüğüne, ceplerine dikkat etmek size kolaylık sağlayabilir. Ayrıca bir paltonun en dikkat çeken noktası yakasıdır. Bu nedenle dik yakalı gömlekler ile son derece güzel görünen dik yakalı paltoları tercih ederek stil sahibi görünüşünüze katkıda bulunabilirsiniz. Eğer daha az gösterişli bir tercih yapmak niyetinde iseniz düşük ve gömlek yakalı modeller de sizin için uygun olabilir.

Takım elbise, palto kombininize ekleyeceğiniz bir diğer önemli detay ise elegan bir atkı veya fular. Lacivert bir takım elbise üzerine giydiğiniz deve tüyü renkli bir palto ve bordo bir atkı ile moda dergilerinden fırlamış gibi görünmek oldukça kolay. Üstelik bunun için tek bir dokunuş yeterli. Bununla birlikte diğer bir ipucu ise seçeceğiniz güzel bir evrak çantası. Bu noktada evrak çantanızı palto ile kombinlemek, onu her koşulda kullanabilmeniz için size fırsat yaratabilir.

En kaliteli ve uygun palto fiyatları için Altınyıldız'ın kış kreasyonuna göz atarak kendiniz için stilinize yakışacak palto ve takım elbiseleri bulabilirsiniz. Bol çeşit arasında karar vermek zor olsa da yalnızca kendi zevkinize güvenerek bu kışın en tarz sahibi ve yakışıklı adamı siz olabilirsiniz.