Stil ve Pratikliği Buluşturan İnovatif Ürünler

Stil ve Pratikliği Buluşturan İnovatif Ürünler

Tasarım kadar fonksiyona da önem veren Altınyıldız Classics, en son teknoloji ile geliştirdiği inovatif ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor. Stilinizden ödün vermeden pratik çözümler keşfetmek istiyorsanız bu özel ürünler tam yatırım yapılacak parçalardan…

post

"Nano Takım Elbise"

İşiniz gereği sürekli takım elbise giyiyorsanız Nano Takım Elbise rahatlığını mutlaka keşfetmelisiniz. Kolay kırışmayan özel kumaşı sayesinde ütü problemini azaltan, doğa dostu teknoloji ile üretilen ve en önemlisi su ve leke tutmayan dokusu ile bu takım elbiseler tam size göre. Üstelik Nano Takım Elbise sayesinde toplantı yolunda yağmura yakalanma ya da toplantıda üzerinize su dökülmesi gibi problemlerle de vedalaşabilirsiniz.

post

"Non-Iron Gömlek"

Gömlek tutkunlarının favori parçası karşınızda! Kolay kırışmayan ve ütü gerektirmeyen özel kumaşı sayesinde Non-Iron Gömleklerle gün boyu şık görünmeniz oldukça kolay. Sabah işe giderken giydiğiniz Non-Iron Gömleğiniz ile gün sonundaki akşam yemeğine aynı şıklıkta devam edebilirsiniz. Bu özel teknoloji sayesinde tüm gün tazelenmiş bir görünüme sahip olmak çok kolay.

post

"360˚ Serisi Gömlek"

Her yöne esneyebilen özel dokusu ile 360˚ Serisi, gardırobunuzdaki rahatlığın temsilcisi olmaya aday. Vücudun şeklini alan özel ve esnek dokusu ile rahatlığı zirveye taşıyan 360˚ Gömlek, tişört rahatlığı sunarak gömlek tutkunları için şık ve rahat bir çözüm oluyor.

post

"360˚ Serisi Pantolon"

Örme dokusu ile her yöne esneyerek hareket özgürlüğü sunan 360˚ Pantolon ile hiç olmadığınız kadar rahat hissedebilirsiniz. Rahatlığın yanı sıra geniş renk skalasıyla da dikkat çeken bu pantolonlardan tek bir tane asla yetmez!

post

"360˚ Serisi Ceket"

Hem şık görünmek hem de rahat etmek istediğiniz ortamların kurtarıcı parçası karşınızda! Örme dokusuyla esnekliği zirveye taşıyan 360˚ Ceket sayesinde şıklık ve konforu bir arada yakalayabilirsiniz. Tarzıyla da her ortama uyum sağlayan bu özel ceketler toplantıdan akşam yemeğine kadar her yerde size en rahat şekilde eşlik etmeye hazır.