Tek Parça 3 Stil

Tek Parça 3 Stil

Söz konusu erkek giyimi olduğunda seçenekler çok da olsa pratik bir giyim anlayışını benimsemeyi seviyoruz. Her gün ne giyeceğimiz sorusunu cevaplamak yerine gardırobumuzu zamansız ve pratik parçalarla oluşturuyoruz, böylece kombin seçimi yaparken fazla düşünmemize gerek kalmıyor. “Ne kadar çeşitlilik o kadar şıklık” anlayışı artık gerilerde kaldı. Tek bir parçaya ne kadar çok görünümde yer verebiliyorsanız o parça gerçekten gardırobunuzda olmayı hak ediyor demektir.

Bugün gardırobunuzun demirbaşı olmayı hakedecek, neredeyse her stile uyum sağlayacak ve günün her saatinde size eşlik edecek 3 farklı parçayı 3 farklı kombinle inceleyeceğiz;

"1 Ceket 3 Stil"

post

  • 1. Doğru renk ve kesimde seçilmiş bir blazer ceketin kurtaramayacağı görünüm yoktur. Erkek gardıroplarındaki en iyi yatırımlardan biri olan blazer ceketi jean tişört kombiniyle tamamlayıp hem sportif hem şık bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • 2. Görünümünüze bir parça daha şıklık katmak isterseniz aynı blazer ceketinizi ton sür ton seçimlerle tamamlayabilir, polo yaka bir üst ve süet botlarla smart casual havayı destekleyebilirsiniz.
  • 3. Toplantı ya da önemli bir etkinliğe mi davetlisiniz? Blazer ceketinize bir şans vermeye ne dersiniz? Ceketinizin renk tonuyla uyumlu bir pantolon ve mavi bir gömlekten oluşan kombininizi desenli aksesuar seçimleri ile hareketlendirebilirsiniz.

"1 Palto 3 Stil"

post

  • 1. Klasik model paltoları çok yakıştırdığımız bir parça var; takım elbise! En sevdiğiniz takım elbisenizi balıkçı yaka kazakla tamamlayıp son dokunuş olarak paltonuzu da üzerinize alırsanız şık olmaya giden yolda en büyük adımı atmış olursunuz, bizden söylemesi!
  • 2. Çizgi desenini her kombine çok yakıştırıyoruz. Kıyafet seçimlerinizde rahatlık her zaman ön planda ise klasik model paltonuzu çizgili bir triko, konforlu bir pantolon ve spor ayakkabılar ile tamamlayabilir, klasik bir parçaya casual bir yorum katabilirsiniz.
  • 3. Havalar serin de olsa hafta sonu planlarını iptal etmenize gerek yok. Jean ve triko kombininin üzerine atacağınız palto ve sneaker ayakkabılar ile rahat ve modern bir hafta sonu görünümüne bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

"1 Triko 3 Stil"

post

  • 1. Serin günlerin anahtar parçalarından triko her türlü yoruma açık bir görünümle gönlümüzü fethedenlerden. Açık tonlarda bir trikoyu bomber ceket ve chino pantolonla kullanabilir, bu çok yönlü parçayı hem şık hem havalı bir görünüme taşıyabilirsiniz.
  • 2. Bu senenin en trend görünümlerinden birini öğrenmeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise gömlek içine giyilmiş balıkçı yaka görünümüne gardırobunuzda yer açın! Denim on denim kombinleri size aşırı geliyorsa bu tek renk görünümü balıkçı yaka trikonuzla yumuşatabilirsiniz.
  • 3. Genellikle gömlekle görmeye alışkın olduğumuz takım elbiseler kış günlerinde balıkçı yaka trikolar ile de oldukça şık görünüyorlar. Hem serin havaya karşı önlem almak hem de takım elbisenizi farklı bir parçayla tamamlamak için bu görünüme stilinizde yer açın.